Články

Pozitivní motivací k větší spokojenosti žáků i učitelů

V rámci programu Active Citizens Fund podpořil Výbor dobré vůle projekt zaměřující se na zavádění konceptu podpory chování žáků. Ve školách, kde je tento systém dobře implementovaný, se děti cítí dobře a lépe se soustředí na obsah učiva. Systém podpory chování žáků má však pozitivní dopad i na pedagogy, kteří mimo jiné mohou věnovat více času výuce namísto řešení výchovných problémů.

Pozitivní motivací k větší spokojenosti žáků i učitelů Číst celé
Active Citizens Fund

Poděkování dobrovolníkům a partnerům 4. ročníku Běhu dobré vůle

Na start čtvrtého ročníku Běhu dobře vůle Nadace Olgy Havlové se postavilo téměř 500 účastníků, kteří se rozhodli pomoci rodinám v nepříznivé životní situaci. Poděkování náleží všem běžcům a běžkyním za účast na charitativním závodě, jehož výtěžek ze startovného přesáhl 300 000 Kč, ale také těm, bez kterých by se celá akce nemohla uskutečnit.

Poděkování dobrovolníkům a partnerům 4. ročníku Běhu dobré vůle Číst celé
Novinky

Odstartovala středoškolská výzva Daruj srdce

Již potřetí vyhlašuje Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové výzvu Daruj srdce pro středoškolské studenty, kteří chtějí pomoci potřebným ze svého okolí. Nezáleží na tom, zda chtějí podpořit seniory, lidi se zdravotním znevýhodněním, děti z dětských domovů nebo studenty ve složité sociální situaci, mohou si vybrat jakoukoliv organizaci, zjistit, jak se mohou zapojit, a pomoci tam, kde je právě potřeba.

Odstartovala středoškolská výzva Daruj srdce Číst celé
Novinky
„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: