Články

Student Fondu vzdělání Andrii

Andrii je jedním z 24 nových stipendistů a stipendistek studijního programu Fondu vzdělání, který podporuje studenty se sociálním nebo zdravotním znevýhodněním. Andrii pochází z Ukrajiny, odkud se s touhou po kvalitním vzdělání před třemi lety přestěhoval do České republiky. Po vypuknutí války na Ukrajině jeho rodiče přišli o práci a museli opustit domov, proto ho již finančně nemohou podporovat.

Student Fondu vzdělání Andrii Číst celé
Pomohli jsme

Alžbětě stipendium pomůže vystudovat psychologii

Alžběta je jednou z 24 nových stipendistů a stipendistek, kteří byli přijati do stipendijního programu Fond vzdělání. Navzdory tomu, že se Alžběta potýká s mnoha zdravotními problémy, po absolvování základní školy a gymnázia se rozhodla studovat psychologii se zaměřením na práci s dětmi. Po úspěšném šestikolovém přijímacím řízení Alžbětu přijali na jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

Alžbětě stipendium pomůže vystudovat psychologii Číst celé
Pomohli jsme
„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: