Jak čelit nástrahám internetu – Zkušenosti z Linky bezpečí

Zveme Vás na další přednášku z cyklu „Zdraví a životní styl“. Přednáška Zkušenosti z Linky bezpečí – jak čelit nástrahám internetu se bude konat ve středu 11. 10. 2017 od 17.00 do 18.30 hodin, v Malém sále Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí 1.

Výhody i stinné stránky internetu podané jednoduchým a i pro laika naprosto srozumitelným způsobem. Probereme různé formy rizik a nebezpečí, se kterými se děti a dospělí na internetu mohou setkat. Dozvíte se, které hovory jsou v rámci tohoto tématu na Lince bezpečí nejčastější a co mohou udělat rodiče pro bezpečnější používání internetu.

Přednáší Ivana Kuglerová, intervizorka na Lince bezpečí (činnost v oblasti řešení závažných hovorů, vedení hovorů s dospělými v situaci akutního ohrožení, komunikace s úřady a policií a vedení workshopů), vystudovala obor psychologie na Univerzitě Karlově v Praze.

Vstupenky v ceně 40 Kč lze zakoupit online nebo v pokladně Městské knihovny na Mariánském náměstí 1. 

Více o projektu Zdraví a životní styl

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: