Sociální firma tváří v tvář byznysu

Zveme Vás na panelovou diskusi na téma Zaměstnávání lidí se zdravotním znevýhodněním – sociální firma tváří v tvář byznysu, která se uskuteční ve čtvrtek dne 30. března 2017 od 19.00 do 20.30 hodin v Knihovně Václava Havla.

Čím se liší sociální firma od běžného zaměstnavatele osob se zdravotním postižením? Vyplatí se podporovat profesní růst hendikepovaných? Je reálné připravit je pro volný pracovní trh? Mají šanci pro uplatnění i těžce zdravotně postižení spoluobčané? Jaká je úloha sociální firmy při komplexní integraci zdravotně postižených a potřebných do plnohodnotného života?

Diskusi s Vladimírem Dlouhým, prezidentem Hospodářské komory ČR, Jiřím Herynkem, zakladatelem družstva invalidů Ergotep Proseč a Vojtěchem Sedláčkem, zakladatelem Agentury ProVás, s.r.o. bude moderovat Veronika Sedláčková.

V rámci spolupráce s Knihovnou Václava Havla se věnujeme aktuálním závažným a citlivým společenským otázkám. Naše společné akce jsme zahájili debatou na téma Inkluze v našich školách a pokračovali jsme tématem (Proč) je téma umírání stále tabu?

Panelová diskuse Sociální firma tváří v tvář byznysu je určena pro širokou veřejnost. 

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: