Seminář Paliativní péče jako součást moderní medicíny

Zástupce nestátních neziskových organizací zveme na seminář Paliativní péče jako součást moderní medicíny. Seminář se uskuteční ve středu 23. března 2016 od 10.00 do 14.00 hodin v prostorách Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 31, Praha 1.

Pozvání přednášet na semináři přijali ředitel Centra paliativní péče PhDr. Martin Loučka, PhD. a vedoucí zdravotního týmu mobilního hospice Cesta domů prim. MUDr. Irena Závadová.

Byli bychom velmi rádi, aby Vám seminář odpověděl právě na ty otázky, které Vás v oblasti péče o nevyléčitelně nemocné nejvíce zajímají. Jménem lektorů bychom Vás proto chtěli požádat, abyste si předem promysleli otázky a témata, která byste chtěli na semináři prodiskutovat a do 15. března je zaslali spolu s přihláškou na e-mailovou adresu ricarova@vdv.cz. Účast na semináři je po zaslání vyplněné přihlášky zdarma. 

Seminář navazuje na projekt Salzburských seminářů, jehož cílem je mezinárodní vzdělávání lékařů a následné sdílení získaných znalostí.

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: