Seminář Alzheimerova nemoc v souvislostech

Zveme vás na seminář Alzheimerova nemoc v souvislostech, který se koná 29. ledna od 9 do 16 hodin v Kampusu Hybernská v Praze 1.

Přednášející, kteří na semináři vystoupí, se podíleli na vzniku nové knihy V bludišti jménem Alzheimer (Na co v ordinaci nezbývá čas). Její autoři nám představí Alzheimerovu nemoc a problémy s ní spjaté z pohledu kontinua od přirozeného stárnutí po syndrom demence. 

V první části semináře se budou věnovat především současnému pohledu na Alzheimerovu nemoc v jejích odlišných stádiích. V odpolední části semináře se dozvíme například o možnosti pomoci z hlediska psychoterapeutické péče a právní praxe. Více informací o knize naleznete zde.

Metodu Namaste care, která pečuje o pacienty s demencí, představí Simona Bagarová, oficiální ambasadorka metody Namaste care za ČR (více o metodě u nás).

Účast na semináři, který je určen pro zástupce nestátních neziskových organizací, je zdarma. Kapacita semináře je už bohužel naplněna, a proto byly registrace ukončeny.
 
Seminář je realizován v rámci projektu SALZBURG SEMINARS. Bližší informace o projektu naleznete zde.
„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: