Salzburské lékařské semináře pro rok 2019

I v roce 2019 se mohou lékařky a lékaři se zájmem o sdílení poznatků opět hlásit na prestižní Salzburské lékařské semináře. Termín pro přihlášení na semináře v prvním kole je 15. října 2018.

Projekt Salzburské lékařské semináře nabízející lékařům unikátní formu postgraduálního vzdělávání funguje pod záštitou nadace The American Austrian Foundation a je převážně financován rakouskou vládouOpen Society Fund. Seminářů se účastní lékaři z více jak 100 zemí ze střední a východní Evropy, střední Asie, Afriky a jižní Ameriky. Výbor dobré vůle je od roku 2000 koordinátorem tohoto projektu pro ČR a každoročně vysílá do Salzburku zhruba 70 lékařů z celého spektra medicínských oborů. Na seminářích přednášejí špičkoví odborníci z amerických a rakouských univerzit. 

Informační leták pro rok 2019.

Přihlašování na semináře je možné pouze on-line na http://platform.aaf-online.org
Kompletní seznam seminářů i s konkrétními termíny a lektory najdete zde
Více o podmínkách a přihlašování na semináře se dozvíte zde

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: