Pozvánka na přednášku Prevence civilizačních chorob - lepší prevence než demence

Zveme vás na přednášku RNDr. Jitky Hořejšové na téma prevence civilizačních chorob, která je pořádaná v rámci cyklu přednášek „Zdraví a životní styl“.

Na přednášce se dozvíte, jaké užívat vitamíny, stopové prvky a jaké je jejich účinné dávkování. Přednáška se uskuteční 13.1.2015 v 17 hodin v Městské knihovně v Praze (Mariánské nám. 1, Praha 1), vstupenky v ceně 40 Kč lze zakoupit v Městské knihovně.

Obsah vitamínů a minerálů v zelenině a v dalších plodinách se snížil za posledních 50 let o 80 %, to znamená, že naše strava je chudá na vitamíny, minerály a stopové prvky. Chemické reakce, které jsou na těchto vitamínech závislé, nemohou probíhat nebo jsou změněny a tím je porušeno naše biochemické zdraví. To je příčinou celé řady zdravotních problémů od alergií, demencí, depresí, neplodnosti, předčasného stárnutí, mozkové mrtvice, přes nemoci srdce a krevního oběhu, až k těm velmi závažným, jako je rakovina.

RNDr. Jitka Hořejšová se specializuje na Anti-aging (prevenci proti předčasnému stárnutí a rozvoji tzv. Civilizačních chorob). Nejnovější vědecké poznatky studuje v USA a přednáší v ČR i v USA. Zavedla a prosazuje tzv. "biochemické zdraví", které prezentuje ucelený vědecký základ pro medicínu 21. století k úspěšné léčbě a prevenci všech tzv. civilizačních chorob  (alergií,  autoimunitních onemocnění, kardiovaskulárních chorob, neurodegenerativních nemocí a nádorových onemocnění).

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: