Přednáška Umění být zdráv z cyklu Zdraví a životní styl

Zveme Vás na přednášku MUDr. Jana Vojáčka z cyklu Zdraví a životní styl, kterou pořádá naše nadace 3. března od 17 hodin ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze.

Jak se zorientovat v obrovském množství informací dnes dostupných o nejrůznějších nemocech? Lidé často ztrácejí víru na své cestě životem, víru v sebe, víru v ostatní a víru, že je možné být zdráv, či se uzdravit. Přednáška může být majákem, který Vám ukáže směr při plavbě za zdravím. Ukáže komplexní pohled na zdraví z pohledu funkční medicíny a filozofie Jana Vojáčka.
Na přednášce vystoupí: MUDr. Jan Vojáček, CFMP.

Vstupenky na přednášku, která se koná v malém sále Městské knihovny na Mariánském nám. č. 1 v Praze, můžete pořídit zde.

Umění být zdráv je platforma MUDr. Jana Vojáčka postavená na jeho dosavadním poznání, odborných znalostech a praxe lékaře funkční medicíny. Tato platforma zahrnuje především vzdělávací akce pro laickou a odbornou veřejnost zajímající se o téma zdraví. Jsou to hlavně veřejné přednášky, besedy, workshopy, publikace, články, videa, podcasty.

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: