„Antikoncepce v širších souvislostech“- rozhodování ženy stát se matkou

Zveme Vás na další přednášku z cyklu „Zdraví a životní styl“. Přednáška Antikoncepce v širších souvislostech se bude konat ve středu 3. října 2018 od 17.00 do 18.30 hodin, v Malém sále Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí 1.

Známá česká lékařka Helena Máslová bude hovořit o problematice antikoncepce a jejím dopadu na sexuální chování ženy, plánování mateřství nebo na výběr partnera. Jaký vliv má antikoncepce na reprodukční strategii ženy? Nevede nově nabytá svoboda k odkládání mateřství? A nemůže se stát, že se původní provizorní syntetická neplodnost stane definitivní neplodností? To vše se bude na přednášce probírat.

Helena Máslová je lékařka s praxí v gynekologicko–porodnickém oboru, v léčebně pro dlouhodobě nemocné a dalších oborech. Získané zkušenosti ji přivedly k psychosomatické a primární medicíně a posléze k založení Centra psychosomatické péče. Nyní se věnuje zejména psychogynekologii, ženskému zdraví a reprodukci z pohledu psychosomatických souvislostí. 

Vstupenky na přednášku stojí 40 Kč lze je zakoupit zde nebo v pokladně Městské knihovny na Mariánském náměstí 1. 

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: