Malý Míša se již raduje z nového kočárku

Sbírka pro jedenapůlročního Míšu, který se narodil předčasně a již krátce po porodu mu lékaři zjistili krvácení do mozku, byla úspěšná! Míša získal potřebných 26 499 Kč, které byly nezbytné jako doplatek k úhradě pojišťovny, pro nákup speciálního kočárku Kimba Neo.

Sbírka byla vyhlášena pod hlavičkou projektu VDV Sport pro charitu. Děkujeme patronce sbírky běžkyni Martině Novákové a také všem dárcům, kteří přispěli!

"Nejdříve bych ráda poděkovala všem zaměstnancům VDV za neuvěřitelnou pomoc a podporu při shánění prostředků na Míšův kočárek. Byl to náš první kontakt s podobnou institucí a velice nás překvapila vstřícnost a trpělivost koordinátorů a vlastně všech se kterými jsme byli v kontaktu. Druhé a stejně velké díky patří všem, kteří na Míšův kočárek přispěli, ať přímo nebo uběhnutými kilometry. Ještě stále mě dojímá, že se najdou lidé, kteří nezištně obětují svůj volný čas nebo finance, aby pomohli chlapci, kterého ani osobně neznají. Mišáček je v kočáru velice spokojený. Dá se říci, že je to nejdůležitější věc, která mu pomáhá poznávat svět. Ještě jednou velice děkujeme všem."

Z dopisu od maminky Míši

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: