Letní jazyková škola pro děti z dětských domovů

Umožnili jsme letos 14 mladým lidem se zkušenostmi z dětského domova zúčastnit se letní jazykové školy anglického jazyka. Dvoutýdenní kurzy se uskutečnily v Anglii a na Maltě; studenti se vrátili nadšení, nabití novými jazykovými znalostmi a zkušenostmi z pobytu v zahraničí.

„…já za sebe mohu říci, že to bylo velice zajímavé, úžasné a v mém dosavadním životě to nejlepší, co jsem mohl zažít. Jak město Leeds, tak i škola. Já se zlepšil především v mluvení. Samozřejmě i v poslechu, jenž mi dělá největší potíže. Zkrátka vše se zlepšilo...

Navštívil jsem Manchaster. Byl jsem se podívat na fotbalovém hřišti. S kamarády jsem byl i uvnitř. Zážitek nadevše. 
Tímto bych chtěl poděkovat VDV, který mi tento krásný zážitek zprostředkoval. Zkušenost je to velice dobrá, jak pro studium, tak pro život jako takový."

Patrik

„…můj pobyt byl skvělý. Děkuji Vám moc za tuto příležitost. Nemohla jsem si přát lepší hostitelskou rodinu, než jsem měla. Byli na mě strašně hodní a milí a píšu si s nimi nadále. Ve škole se mi moc líbilo a učitelé s námi dobře pracovali. Myslím, že jsem se opravdu něco naučila a posunula se o kousek dál. Dokonce jsem si tam našla kamarádku. Byla to nejlepší část z mých prázdnin, ještě jednou Vám děkuji."

Šárka

Více o projektu Letní jazyková škola 

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: