Srdíčkové medaile pro Běh dobré vůle budou opět z 3D tiskárny

500 medailí pro náš charitativní závod 10. září v oboře Hvězda vytiskla tento rok na 3D tiskárnách firma MCAE Systems z Kuřimi u Brna. Medaile pro závod dodá zcela zdarma, čímž přispěje na pomoc rodinám v nouzi, v jejichž prospěch naše nadace akci pořádá.

Srdíčka v červeno-bílém provedení jsou vytištěná na profesionální 3D tiskárně a jako symbolické ocenění je dostanou účastníci závodu po doběhu do cíle. Pro tisk takového počtu firma MCAE Systems zvolila nejvýkonnější 3D výrobní systém Stratasys F900, který se využívá především v automobilovém průmyslu a je vhodný i pro sériovou výrobu. Tisk probíhal na třech tiskárnách F900, a to jak v Kuřimi, tak na pobočce v Plazech u Mladé Boleslavi.

Nejvhodnějším materiálem pro zhotovení těchto medailí byl materiál, který se vyznačuje velkou mechanickou pevností, UV stabilitou a splňuje vysoké estetické nároky v kombinaci dvou barev – červené a bílé. Díky nepřerušovanému provozu byla srdíčka tištěna i během noci nebo o víkendu. Za grafický návrh děkujeme Zuzaně Drotárové.

Více o 3D medailích si přečtěte na webu MCAE Systems.

REGISTRACE NA ZÁVOD ZDE.

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: