Pozvánka na odbornou konferenci Jsme na jedné lodi – zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zveme Vás na konferenci pořádané Klubem personalistů ČR, z.s., která se věnuje problematice zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Na konferenci se dozvíte, jak připravit stávající pracovníky na příchod nového zaměstnance se zdravotním postižením, zda je výhodné nechat si udělat audit pracovišť, část programu bude věnována současné legislativě i možným změnám náhradního plnění. Účastníci konference se budou moci setkat s lidmi, kteří se přes své zdravotní postižení úspěšně zapojili do pracovního procesu a jsou v něm úspěšní.

Konference se bude konat v budově „Main Point Karlín“, která byla v prestižní realitní soutěži MIPIM Awards vyhodnocena jako nejlepší kancelářská budova světa 2012. Během dne bude příležitost návštěvy nové expozice galerie uměleckých děl ze sbírky pojišťovny Kooperativa.

On-line přihláška

 

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: