Jizerská 50 již tento víkend - přijďte do našeho stánku

Sněží a sněží a 53. ročník ČEZ Jizerské 50 se tak může jet na původně plánovaných trasách. Do Bedřichova se chystáme i my, stánek nadace budeme mít v zázemí závodu od sobotního rána do neděle.

Účastníci závodů během registrací přispěli celkem 180 tisíc korun a pomohli tak 8leté Terezce z Chrastavy a mladému tatínkovi Davidovi z Turnova.

A ještě k tomu tým nadšených běžkařů a horolezců z Českého horolezeckého svazu, kteří jako připomínku 50 let od tragické Expedice Huascarán poběží hlavní závod Jizerské 50 v dobových kostýmech a zároveň podpoří sbírku pro Tomáše. Děkujeme hlavní iniciátorce Kateřině Mandulové, které se v rámci individuální Dárcovské výzvy podařilo vybrat 10 200 korun a inspirovala další.

Sbírka pro Davida i Tomáše ještě není u konce a chybí nám ještě „pár“ tisíců tak doražte k nám do stánku na dobrou kávu nebo můžete přispět zde:

Děkujeme všem účastníkům Jizerské 50 i dalším dárcům, kteří přispívají na dobrou věc.

Foto © archiv VDV a Facebook Jizerská 50

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: