Běh dobré vůle s podporou pražských kaváren

Máte rádi kávu a běhání? Říkáte si, že to spolu nesouvisí? Opak je pravdou… Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové totiž podporují i některé pražské kavárny.

Plakáty a letáčky k charitativnímu běhu, který organizuje Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV) a pomůže rodinám v nouzi, najdete od července ve vybraných kavárnách v Praze. Je mezi nimi i ta Vaše? Podívejte se.

„Těší nás, že nám s informováním o charitativním běhu kavárny pomáhají. Věříme, že touto cestou se nám podaří do pomoci potřebným zapojit větší počet lidí,“ říká Monika Granja, ředitelka VDV a dodává: „každý z nás se někdy ocitne v situaci, kdy se bez pomoci druhých neobejdeme. A pokud v okolí člověka chybí záchranná síť v podobě blízkých či rodiny, velmi rychle se může ocitnout na dně. Ztráta zaměstnání, rozvod, nemoc můžou vést ke ztrátě bydlení a pak už velmi rychle přichází strmý pád dolů. Rodiny s dětmi to mají mnohonásobně těžší, proto jsme se rozhodli výtěžek ze závodu věnovat jim na pomoc.“

První ročník charitativního závodu Běh dobré vůle se uskuteční 12. září v 18 hodin v oboře Hvězda v Praze 6. Výtěžek ze závodu bude použit na pomoc rodinám v tísni.  Těšit se můžete na individuální běhy a štafety, dětské běžecké závody, bojovku pro děti, funky cvičení s Qašou a další aktivity.

Na dvouapůlkilometrovém okruhu v oboře Hvězda je možné zaběhnout si trať na 5 km, 10 km nebo štafetu. Pokud nemůžete běžet, ale přesto chcete přispět, přihlaste se a v kategorii běhu vyberte virtuální startovné. Vaše jméno ponese na závodě jeden z patronů.  Více informací, včetně registračního formuláře, najdete zde.

Kavárny, které podporují Běh dobré vůle:

Kavárna Místo
Písecká Brána
Galerie Villa Pellé
Café Záhorský
Kavárna Jericho
Vínobistro Toskana 
Hoffa Bar
Kavárna Kofííí
Restaurace Oblaca
Sicily Café
Můj šálek kávy
Kavárna Zámku Roztoky u Prahy
Café Neustadt

 

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: