Tomáš Kačo s PKF uvedou premiéru pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

V rámci benefičního koncertu pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové uvede v neděli 18. listopadu v kostele sv. Šimona a Judy v Praze orchestr PKF – Prague Philharmonia společně s klavíristou a skladatelem Tomášem Kačem světovou premiéru orchestrální verze jeho populární písně Song of Grace.

Provedení bude řídit dirigent Petr Louženský. „Song of Grace je pro mě speciální skladba, složil jsem ji brzy po mém příchodu do USA a provází mě na mé hudební cestě. Má speciální pozici na mém prvním autorském CD My Home, které je hodně osobní. Její úprava pro orchestr je pro mě tedy dalším krokem. Na spolupráci s PKF – Prague Philharmonia v rámci benefičního koncertu pro Výbor dobré vůle se velmi těším, vše se pro mne tímto logicky propojuje…,“ uvádí autor skladby Tomáš Kačo.

Celý článek najdete zde.

 

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: