Podpořte svou dárcovskou kampaň z matchingových grantů

Jste nezisková organizace a chcete se naučit připravit úspěšnou dárcovskou kampaň v online prostředí? Požádejte si o grant na podporu dárcovských kampaní v nově vyhlášené výzvě programu Active Citizens Fund.

Komu je výzva určena?
Neziskovým organizacím, které chtějí oslovit prostřednictvím online fundraisingové nebo crowdfundingové kampaně své příznivce, podporovatele a dárce a zapojit je nejen do svých aktivit, ale zároveň od nich získávat finance na svou činnost nebo realizaci svých projektů. Díky tzv. matchingovému grantu bude finální příspěvek podporovatelů v realizované dárcovské kampani zdvojnásoben. Kampaň musí být součástí projektu zaměřeného na Občanskou participaci, tj. jeho cílem musí být zapojování občanů do aktivit a dění ve veřejném prostoru nebo do plánování a rozhodování na úrovni obce/státu. Podmínkou pro podání žádosti je, že žadatel je registrován nejméně jeden rok jako nezisková organizace v České republice.

Co získáte?
Program podpoří projekty v délce 6-12 měsíců formou matchingu 1:1, tzn. zdvojnásobí částku vybranou od dárců v rámci kampaně ve výši od 1 000 do 4 000 eur na jeden projekt/kampaň. Vybrané organizace získají z programu společně s matchingovým grantem také konzultace zdarma na přípravu kampaně.

Uzávěrka pro podání žádostí o grant je v úterý 6. dubna 2021 ve 12:00 hodin.

Více informací o výzvě naleznete na webu programu v sekci Dokumenty pro žadatele a v tabulce Plánované grantové výzvy programu Active Citizens Fund. Nebo se prosím registrujte zde na informační webinář pro žadatele, který proběhne online ve čtvrtek 25. 2. 2021 od 12:30 hodin.

Konzultace pro zpracování žádostí poskytuje e-mailem nebo telefonicky po celou dobu trvání výzvy.

Více informací najdete zde.

koordinátorka programu:
Khrystyna Verbytska: konzultace@activecitizensfund.cz, mobil: 778 711 271

„Přáli bychom si, aby právo na důstojnou existenci měli i ti, kteří žijí s postižením nebo duševní nemocí, lidé opuštění a staří, ti, kteří mají jinou barvu pleti nebo jiný způsob života, ti, kteří se ocitli v nouzi nebo je zastihla zákeřná nemoc.“ Olga Havlová
Zelená linka +420 800 111 010 | Telefon: +420 224 216 883 | E-mail: vdv@vdv.cz | Sledujte nás na FACEBOOKu
Podporují nás
Mediální partneři:
Odběr novinek

Zadejte prosím e-mailovou adresu pro zasílání aktuálních informací: